ستارگان افلاک پوشش آریا

05137605016

آیا ارزش دارد اپوکسی کف گاراژ پارکینگ خود را انجام دهید؟

اپوکسی با دوام است ، به راحتی تمیز می شود و از بستر بتنی کفپوش گاراژ و پارکینگ شما محافظت می کند. همچنین  پوشش های اپوکسی یک راه حل کفپوش بسیار مقرون به صرفه است. اگر به دنبال بازسازی و محافظت از کفپوش گاراژ و پارکینگ خود هستید ، اپوکسی ارزش آن را دارد.

آیا پوشش اپوکسی برای گاراژ مناسب است؟

 

استفاده از یک لایه کفپوش اپوکسی روی کفپوش گاراژ مزایای مختلفی دارد ، از جمله ایجاد سطحی مقاوم در برابر ضربه ، لکه و مقاوم در برابر ترک است . کفپوش های اپوکسی علاوه بر ویژگی های با دوام ، در برابر رطوبت نیز بسیار مقاوم هستند و از ایجاد کپک جلوگیری می کنند و رنگ های متنوعی دارند که با طرح گاراژ شما مطابقت  پیدا می کند.

اپوکسی پارکینگی زیر سازی

آیا می توانم کفپوش گاراژ خود را اپوکسی کنم؟

 

کفپوش های اپوکسی یک پروژه عالی است که می توانید برای تزئین خانه خود انجام دهید. 

کفپوش اپوکسی باعث می شود که کفپوش زیباتر به نظر برسد ، به راحتی تمیز شود و ظاهر تمام شده ای به گاراژ شما ببخشد. شما باید زمانی را صرف نظافت و آماده سازی مناسب گاراژ خود کنید. اگر این کار را انجام دهید ، نتایج نهایی فوق العاده خواهد بود و دیگر احتیاجی به نظافت مداوم پارکینگ نمی باشد 

اپوکسی مشهد
کفپوش اپوکسی مشهد

مزایای کفپوش اپوکسی پارکینگی

 • کفپوش های اپوکسی در برابر تعداد زیادی از مواد شیمیایی مانند حلالها و اسیدها مقاوم هستند .
 • کفپوشهای اپوکسی آیتم‌های تزئینی هستند . کفپوش اپوکسی در رنگها و طرحهای مختلف موجود است. 
 • به دلیل کاربرد سریع ، حداقل یک وقفه در کار و خدمات دهی بانک وجود دارد.
 • نگهداری کفپوش اپوکسی بسیار آسان است . به هر حال ، کفها بدون روکش و مایع محکم هستند و بنابراین به راحتی تمیز می شوند و از بهداشت  بالای  بهره مند هستند.
 • قیمت کفپوش اپوکسی
  قیمت کفپوش اپوکسی
 • کفپوش های اپوکسی به خوبی با گرمایش از کفپوش ترکیب می شوند . بسیار پایدار. در ترکیب با گرمایش از کفپوش ، در مصرف انرژی صرفه جویی می کنید و دیگر رادیاتور را در چشم ندارید و در فضا صرفه جویی می کنید. کفپوش بدون درز و لبه است ، این امر سبب می شود که پوشش موکاملاً با فضا ترکیب شود.
 • قدرتمند. این امر باعث می شود که کفپوش های اپوکسی برای مصارف سنگین و بارهای مکانیکی  و تراولینگ مانند تردد لیفتراک در انبارها ، کارگاه ها و مناطق تولید مناسب باشد.
 • کفپوش اپوکسی پارکینگ اصفهان

معایب کفپوش اپوکسی

 • کفپوش های اپوکسی سخت هستند و بنابراین هنگام راه رفتن سر و صدا وجود دارد . به همین دلیل ، کفهای پلی اورتان انعطاف پذیر معمولاً در فضاهای اداری و خانه ها استفاده می شود.
 • بدون گرمایش از کفپوش ، کفپوش اپوکسی تا حدودی سرد است ، شبیه به کفپوش کاشی کاری شده.

کفپوش اپوکسی پارکینگی مشهد

 • اگر ناهمواری ها یا ترک هایی در زیرین وجود داشته باشد ، امواج می توانند در کفپوش قابل مشاهده باشند . این تنها در صورتی اتفاق می افتد که  کفپوش اپوکسی دیگر نتواند ترک های موجود را از بین ببرد. کفپوش به بستر می چسبد. بنابراین استفاده از کفپوش های اپوکسی فقط بر روی سطح صاف بسیار مهم است. اگر سطح یکنواخت نیست ، ابتدا باید آن را تعمیر کنید. HIM دارای خمیر تیکسوتروپیک مبتنی بر رزین اپوکسی و پرکننده های سبک است که با استفاده از آن می توانید ناهمواری های سطوح بتنی را برطرف کنید.
 • بدون اتمام کفپوش، اپوکسی به اشعه ماوراء بنفش حساس است . خوشبختانه ، مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش با 1 یا 2 لایه پوشش را می توان به راحتی بهبود بخشید.

از این رو تیم اجرایی پوششهای اپوکسی با نام شرکت ستارگان افلاک پوشش آریا آماده اجرای پوششهای اپوکسی صنعتی کارخانجات در شهرهای اصفهان مشهد و تهران می باشد. در صورت داشتن هرگونه سوال میتوانید با شماره های تماس قرار داده شده در بالای سایت ارتباط برقرار کرده و برآورد اولیه قیمت پوششهای اپوکسی کف و پوشش های اپوکسی دیوار و پوشش های اپوکسی کارخانه جات و پوشش های اپوکسی و پلی اورتان محافظ   از فلز و استراکچر را از طریق شماره تماس 09154882035  دریافت نمایید.  همانطور که بارها گفته شد به دلیل آنکه شرکت ستارگان افلاک پوشش آریا خود تولید کننده و تامین کننده رنگ های صنعتی می باشد که شما مشتری محترم می توانید با قیمتی به مراتب پایین تر و در حدود ۳۰ درصد پایین تر از سایر رقبا استعلام قیمت از مجموعه ما را دریافت نمایید.