ستارگان افلاک پوشش آریا

05137605016

آیا می توانید روی بتن قدیمی کفپوش اپوکسی و پلی اورتان انجام کنید؟

 

هنگامی که اپوکسی روی یک لایه قدیمی اعمال نمی شود ، حذف کامل پوشش قدیمی با سنگ زنی مورد نیاز است. اگر پوشش بطور نسبی بیشتر از میزان اپوکسی پوشیده شده باشد ، می خواهید با آسیاب کردن کف ، کار را از ابتدا شروع کنید. سعی نکنید اپوکسی را روی سیلرهای بتنی موجود اعمال کنید . 

آیا می توانید خودتان کفپوش اپوکسی صنعتی را انجام دهید؟

استفاده از روکش کف اپوکسی هیچ چیز دشواری ندارد - تقریباً به این سادگی است که رنگ را روی دیوار یا کف ایوان بچرخانید. اما قبل از شروع ، باید کف را کاملاً تمیز کرده و وصله کنید تا پوشش داده شود. .بسیاری از روش های اجرای اپوکسی کف تنها یک لایه پوشش ارائه می دهند و شما حداقل به دو لایه نیاز دارید. در صورت نیاز به اجرای اپوکسی صنعتی حتما می بایست پوشش اپوکسی کف را از طریق حضور در دوره های آموزش اپوکسی تخصصی و یا حضور در پروژه های جاری تجربه کنید وگرنه خسارت بسیار بالایی به شما تحمیل می شود.

آیا کفپوش های اپوکسی ترک می خورند؟

 

کفپوش های اپوکسی بسیار سفت هستند . اپوکسی به عنوان یک ماده ، انعطاف پذیری بسیار کمی دارد ، بنابراین تغییرات جزئی در فونداسیون می تواند منجر به ایجاد ترک در پوشش اپوکسی شود ، و ترک هایی را برای شما ایجاد می کند که تعمیر آنها بدون روکش مجدد با یک لایه جدید اپوکسی دشوار است - یک پیشنهاد گران قیمت.

 

آیا کفپوش اپوکسی به راحتی خراشیده می شود؟

کفپوش های اپوکسی از سخت ترین و با دوام ترین طبقه های صنعتی موجود در بازار هستند. گفته می شود ، در صورت اعمال نیروی کافی ، آنها هنوز هم می توانند خراشیده ، بریده یا گوه شوند. کفپوش های اپوکسی معمولی دارای استحکام بیش از 10000 psi هستند. این یعنی در هر فوت مربع 10.000 پوند فورس نیرو تحمل میکنند.

 

بوی اپوکسی کف  چقدر ماندگار است؟

 بوی بسیار شدید ناشی از VOC وجود دارد و هنگام تهویه باید حدود 1-3 روز طول بکشد تا از بین برود.

 

آیا می توانید روی بتن قدیمی اپوکسی کنید؟

هنگامی که اپوکسی روی یک لایه قدیمی اعمال نمی شود، حذف کامل پوشش قدیمی با سنگ زنی مورد نیاز است. اگر پوشش بطور نسبی بیشتر از میزان اپوکسی پوشیده شده باشد، می خواهید با آسیاب کردن کف ، کار را از ابتدا شروع کنید. سعی نکنید اپوکسی را روی سیلرهای بتنی موجود اعمال کنید . در صورتیکه کفپوش اپوکسی قدیمی شده در بیشتر مناطق مستحکم است فقط باید ترک های ایجاد شده در اپوکسی لایه زیرین را تا حد ممکن باز کرده و آن منطقه را تخلیه کرد و بعد اقدام به اجرای بتونه اپوکسی و زیر سازی کلی سطح کرده و سپس روکش اپوکسی را بر روی آن اعمال نمود.

 

آیا می توانید خودتان کفپوش اپوکسی انجام دهید؟

 

استفاده از روکش کف اپوکسی هیچ چیز دشواری ندارد - تقریباً به آسانی می توانید رنگ را روی دیوار یا روی کف ایوان بچرخانید. اما قبل از شروع ، باید کف را کاملاً تمیز کرده و وصله کنید تا روکش شود. ... بسیاری از کیت های اپوکسی کف تنها یک لایه پوشش ارائه می دهند و شما حداقل به دو لایه نیاز دارید.اما در کارهای صنعتی حتما باید از یک تیم متخصص که آشنا با رنگ و اجرای پوشش های صنعتی هستند بهره مند شوید چرا که در صورتیکه یک مرحله از اجرای کار کفپوش های اپوکسی صنعتی رو اشتباه انجام بدید یک خسارت هنگفت بهتون اعمال میشه.

 

بهترین اپوکسی کف برای بتن چیست؟

برای آشنایی بیشتر با این دو نوع به ادامه مطلب بروید و دریابید که چرا محصولات شرکت صنعتی تولیدی خودرنگ اصفهان که شرکت ستارگان افلاک پوشش اریا نمایندگی اون رو داره جزء بهترین هایی هستند که می توانید خریداری کنید. ما بهترین فرمولاسیون رنگ رو بر اساس ارتباط تنگاتنگی که با این شرکت مطرح در حوزه تولید رنگ های صنعتی داریم برای شما پیشنهاد میدیم.

 

آیا اپوکسی ترک خوردگی بتن را متوقف می کند؟

در حالی که روکش های اپوکسی خود در گرمای شدید یا سرما ترک نمی خورند ، بتن دچار این مشکل می شود. پوشش های اپوکسی نمی توانند تنش های ناشی از ترک های بتنی را به دلیل نشست ، جمع شدن خشک یا عوامل دیگر تحمل کنند .

 

آیا کفپوش اپوکسی هنگام خیس شدن لغزنده است؟

 

کفپوش اپوکسی آنطور که به نظر می رسد لغزنده نیست و به راحتی می توان یک ماده افزودنی مقاوم در برابر لغزش را به پوشش بالا اضافه کرد تا کف حتی در زمان مرطوب بسیار ایمن شود. بدون افزودنی بدون لغزش ، کفپوش اپوکسی هنگام خیس شدن بسیار لغزنده می شود ، مخصوصاً با ریختن روغن.

 

 

آیا می توانید کف گرم شده را اپوکسی کنید؟

 

با گرمایش از کف می توانید اتاق را پایدارتر کنید ، اما آیا کفپوش های اپوکسی برای گرمایش از کف مناسب هستند؟ پاسخ کوتاه است: بله . کفپوش های اپوکسی ، درست مانند کفپوش های PU و ماله ، با گرمایش از کف امکان پذیر است.

 

اپوکسی کردن گاراژ و اپوکسی پارکینگ برای 2 خودرو چقدر هزینه دارد؟

هزینه متوسط ​​برای کفپوش های اپوکسی گاراژ و پارکینگ دو خودرو به طور متوسط 40 تا 50 متر مربع و هزینه ای بین 12 ملیون تا 15 میلیون تومان هزینه  دارد . گاراژهای بزرگتر یا سطوح قدیمی که به سطح بیشتری نیاز دارند ممکن است گرانتر باشند. روش کاربرد و نوع پوشش نهایی ممکن است بر روی کل قیمت پروژه اپوکسی تاثیر بگذارد.

بخارات اپوکسی چقدر بد هستند؟

 

تنفس بخار اپوکسی بسیار غلیظ می تواند سیستم تنفسی را تحریک کرده و باعث ایجاد حساسیت شود. وقتی این ذرات گرد و غبار را استنشاق می کنید ، آنها در سیستم مخاطی دستگاه تنفسی شما گرفتار می شوند. مواد واکنشی می توانند باعث تحریک شدید تنفسی و/یا آلرژی تنفسی شوند.

آیا کفپوش اپوکسی ارزان تر از کاشی و سرامیک کف است؟

به طور کلی ، کاشی کف حدود 150 تا 250 هزار تومان برای هر متر مربع برای شما هزینه دارد ، در حالی که قیمت کفپوش اپوکسی برای هر متر مربع  بین 200 تا 800 هزار تومان بر اساس نوع پوشش هزینه دارد . کاشی های گاراژ به طور متوسط ​​2 تا 4 دلار برای هر فوت مربع هزینه می کنند و مصالح گران تر می شوند. با این حال ، هزینه نصب کمتر از 1 دلار در هر فوت مربع است. پس این را باید بدانید که اپوکسی حدود 2 تا 3 برابر گران تر از سرامیک می باشد.

 

با دوام ترین رنگ اپوکسی کف چیست؟

پوشش کف اپوکسی .

 از بین همه گزینه های موجود در این لیست ، کفپوش اپوکسی با دوام ترین است. این روکش ها ضد آب هستند و می توانند مقادیر قابل توجهی از سوء استفاده از جمله وزن زیاد ، ترافیک زیاد ، سایش ، نشت ، لکه ها و موارد دیگر را تحمل کنند.

 

چرا رنگ اپوکسی من ترک می خورد؟

دقیقاً چه چیزی باعث ترک خوردن اپوکسی می شود؟ رایج ترین دلیل این است که اپوکسی در حین پخت بسیار داغ می شود و باعث می شود سریعتر و ناهموار بهبود یابد. تغییرات و تفاوت دما در طول ریزش باعث گسترش و کوچک شدن می شود ، که به نوبه خود نواحی بهبود یافته را ترک می دهد.

یک گالن اپوکسی چقدر خواهد پوشید؟

یک گالن پوشش کف چقدر پوشش می دهد؟ بر اساس یک سطح کاملاً صاف ، 1 گالن پوشش کف اپوکسی 100٪ جامد 1600 فوت مربع در ضخامت 1 میلیون را پوشش می دهد . یا به زبان ساده تر هر یک و نیم کیلوگرم اپوکسی هر متر مربع یک میلیمتر ضخامت میدهد.