ستارگان افلاک پوشش آریا

05137605016

نحوه اجرای و قیمت رنگ اپوکسی کف پارکینگ

    

 

بررسی اجمالی

 • زمان کار: 8 ساعت
 • کل زمان: 1 هفته ، 4 ساعت
 • هزینه برآورد شده: 150 تا 250 دلار
 • سطح مهارت: متوسط
  

استاندارد یک سطح سخت و خوش ظاهر برای ارجای رنگ اپوکسی کف پارکینگ، اپوکسی کف گاراژ و پارکینگ است . اگرچه شنیدن و اشاره مردم به این نمونه رنگ اپوکسی امری معمول است ، اما در واقع ، رنگ اپوکسی و رنگ محصولات مختلف با ترکیبات شیمیایی کاملاً متفاوت هستند. اپوکسی پوشش سخت تری نسبت به رنگ ایجاد می کند ، اما استفاده از آن کمی پیچیده تر است. آمادگی دقیق و رویکرد سازمان یافته امری کلیدی است. استفاده از اپوکسی کف پارکینگ می تواند از یک محصول به محصول دیگر کمی متفاوت باشد ، بنابراین حتماً دستورالعمل مربوط به کالای انتخابی خود را بررسی کنید.

پوشش کف اپوکسی

پوشش کف پارکینگ اپوکسی معمولاً در محصولاتی به فروش می رسد که شامل اپوکسی دو بخشی ، رزین و حلال  بوده است. در آموزش های آنلاین اجرای کفپوش اپوکسی برخی از کیت ها همچنین شامل یک لینک آنلاین برای اجرای دستورالعمل ها هستند. انتخاب رنگ برای کفپوش های اپوکسی طوری است که محدوده متنوعی از رنگ ها را شامل می شود.

هزینه اپوکسی پارکینگ رو هم میتونید در پست لینک داده شده بدست آورید.

7 نکته ای که باید در مورد کفپوش اپوکسی و کفپوش های پلی اورتان باید بدانید

آماده سازی سطح کف

کفپوشهای اپوکسی در کف بتنی که از نظر شکل ، بدون ترک ، مویینگی بوده و کاملا یکدست می باشد بهترین عملکرد را دارند. یک دال کاملاً جدید بتنی بهترین انتخاب برای اجرای اپوکسی است ، اما اگر ابتدا کار تعمیر و وصله را انجام دهید، اسلب های قدیمی می توانند خوب کار کنند.

بیشتر ترک ها و مویینگی های جزئی با هر محصول پایه بتنی و اپوکسی به راحتی قابل ترمیم است. قبل از استفاده از اپوکسی روی آنها ، اطمینان حاصل کنید که نواحی تعمیر شده بتن شده کاملاً خشک شده و بهبود یافته اند. همچنین طبق دستورالعمل سازنده یا اپوکسی ، اطمینان حاصل کنید که بتن چربی گرفته و به درستی این چربی از روی آن پاک شده است.

آنچه شما برای اجرای کفپوش اپوکسی نیاز دارید

تجهیزات / ابزارها

 • جارو برقی صنعتی
 • برس 
 • دستکش کار
 • عینک محافظت از چشم
 • مسواک 3 اینچ
 • غلتک رنگی 9 اینچ با رول غلتک 1/2 اینچی چرت

مواد

 • چربی زدایی بتن
 • کیت پوشش کف اپوکسی
 • نوار نقاش
 • ورق پلاستیک (اختیاری)

 

کفپوش اپوکسی پارکینگی

دستورالعمل ها

 1. طبقه را تمیز و از چربی بزدایید 

برای تمیز کردن بقایای زمین از جارو و خلا wet خشک و مرطوب استفاده کنید. چربی ها را با چربی زدایی و برس سفت پاک کنید. مواد چربی گیر را با یک شلنگ باغچه بشویید و اجازه دهید زمین کاملا خشک شود.

 1. بتن را با محلول اچ ( اسید شویی ) کنید
  طبق دستورات سازنده ، کف بتنی را با استفاده از محلول اچ موجود در کیت پوشش اپوکسی اچ کنید. تمام وسایل ایمنی توصیه شده را بپوشید. طبق دستور، محلول اچ ( محلول پایه اسیدی ) را با آب مخلوط کنید. محلول را روی زمین بریزید و آن را با یک برس سفت یا جارو بر روی زمین بکشید. با محلول کف و شوینده سطح مورد نظر را بشویید. با شلنگ باغ کل منطقه را کاملاً بشویید. بگذارید بتن کاملاً خشک شود که ممکن است چند روز طول بکشد. این امری حیاتی برای اجرای اپوکسی است که بتن کاملا خشک شود و شما اجازه دهید رطوبت در درون و بستر رویی آن بلند شود. در صورت وجود رطوبت در بتن و اجرای مراحل مختلف اپوکسی، این رطوبت منفی سبب بلند شدن اپوکسی شده و اپوکسی شما را ورقه می کند.
 2. اتاق را آماده کنید
  مقداری نوار نقاشی عریض و چسب کاغذی عرض 5 سانت را در امتداد ته دیواره ها بمالید. همچنین ممکن است بخواهید مقداری ورق پلاستیکی را به پایین یا دو پایه پایین دیوار بچسبانید. اگر خیلی دشوار نیست ، حذف تخته های پایه را در نظر بگیرید ، که به شما امکان می دهد اپوکسی را درست در کنار دیوار قرار دهید و نیاز به برش در لبه ها را با برس از بین ببرید. استفاده از پلاستیک بر روی دیواره ها هم سبب می شود رنگ اپوکسی بر روی دیوار ها نریخته و به راحتی با این پوشش سطح دیوارتان را تمیز نگه دارید.
 3. اپوکسی را مخلوط کنید.
  یک اپوکسی دو بخشی شامل یک کاتالیزور (یا سخت کننده) و یک رزین ("رنگ") است که باید قبل از استفاده بر اساس نسبت رنگ آن مخلوط شوند. رنگ را کمی هم بزنید ، سپس در حالی که هم می زنید شروع به ریختن کاتالیزور کنید. پس از تخلیه ظرف کاتالیزور ، دو یا سه دقیقه دیگر هم بزنید تا دو قسمت کاملاً مخلوط شوند.
  درب مخلوط را دوباره بگذارید و بگذارید تا بر اساس مدت زمان مشخص شده توسط سازنده استراحت کند ، که بسته به دما متفاوت خواهد بود. اگر از تراشه های رنگی تزئینی استفاده می کنید ، آنها را به ترکیب اضافه نکنید.
 4. اپوکسی را اعمال کنید
  به محض آماده شدن مخلوط اپوکسی ، شروع به استفاده از پوشش کنید. برای استفاده از اپوکسی و در هوای گرم  که حتی زمان کمتری دارید باید در مدت کمتر از بیست دقیقه مخلوط اپوکسی را اعمال کنید. پارکینگ را در تمام مدت برنامه و اجرای اپوکسی از نظر دمایی با تهویه مناسب در شرایط دمایی پایدار نگه دارید.
  استفاده از یک قلم مو 3 اینچ جهت اعمال اپوکسی در امتداد لبه در ابتدای کار و بعد از آن با استفاده از یک غلتک 9 اینچی با 1/2 اینچ پوشش غلتکی (با دسته پسوند) به گسترش اپوکسی بر روی زمین اقدام کنید. اگر نیروی کمکی داشته باشید که کارهای مقطعی را انجام می دهد ، این کار سریعتر پیش می رود. با غلتاندن روی لبه های اپوکسی که قبلاً استفاده کرده اید ، یک لبه مرطوب را حفظ کنید و حتما غلطک را با یک پوشش یکنواخت بپیچید.
  اگر از رنگ دانه های تزئینی استفاده می کنید ، پس از پخش اپوکسی ، آنها را با دست روی هر قسمت قرار پخش کنید. تعداد کمی دانه تزئینی در دست خود بگیرید و آنها را به سمت بالا و پایین زمین به صورت گندم پاش بریزید. 

اگر روکش دوم را میخواهید انجام دهید، حداقل 12 ساعت قبل از استفاده باید صبر کنید.

اجازه دهید طبقه پارکینگ خشک شود
حداقل قبل از 24 ساعت از اجرای آخرین مرحله از به راه رفتن روی سطح اپوکسی جدید خودداری کنید و قبل از بردن ماشین به داخل گاراژ حداقل چند روز دیگر (و ترجیحاً یک هفته) صبر کنید.

 

شما بازدید کننده محترم می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ما که در بخش تماس با ما قرار داده شده است با ما در ارتباط بوده وبهترین دستورالعمل ها و مشاوره های لازم و اپوکسی پارکینگ قیمت را برای اجرای کفپوش اپوکسی و پوشش های صنعتی دریافت نمایید. همچنین به جهت تولید کننده بودن این شرکت میتونید بهترین متریال موجود در ایران رو با نازل ترین قیمت در اختیار گرفته و از این رو در اجرای پروژه هاتون بیشترین سود ممکن رو ببرید.