ستارگان افلاک پوشش آریا

05137605016

قیمت کفپوش های اپوکسی صنعتی پارکینگی

ههزینه متوسط ​​برای طبقه های گاراژ اپوکسی

یک گاراژ یک اتومبیل 12x22 فوت متوسط ​​264 فوت مربعی برای اپوکسی 792 تا 1848 دلار هزینه دارد . یک گاراژ دو اتومبیل 20x22 فوت به طور متوسط ​​با 440 فوت مربع 1،320 تا 3،080 دلار برای اپوکسی هزینه دارد. یک گاراژ سه اتومبیل 32x22 فوت به طور متوسط ​​با 704 فوت مربع بین 2112 تا 4928 دلار هزینه دارد

فپوش اپوکسی چقدر دوام دارد؟

ارسال شده 15 سپتامبر 2020توسط امی مانگلی


 

مهندسان تأسیسات بازرگانی و صنعتی برای دهه ها تصمیم گرفته اند سیستم کفپوش اپوکسی را در تأسیسات خود مشخص کنند. آنها به دلیل دوام ، مجموعه ای از گزینه های طراحی ، تمیز بودن و مقاومت شیمیایی شناخته شده اند.

 

اپوکسی به دلیل طول عمر شناخته شده است ، اما منظور این فقط چیست؟ چه مدت می توانید انتظار داشته باشید که کف اپوکسی در فضای تجاری یا صنعتی شما دوام داشته باشد؟

 

درباره کفپوش اپوکسی

بنابراین سیستم کفپوش اپوکسی چیست؟ کفپوش اپوکسی از دو جز main اصلی ساخته می شود: رزین و سخت کننده. وقتی این دو ماده با هم ترکیب می شوند ، یک واکنش شیمیایی ایجاد می کنند که ماده پلاستیکی سفت و سختی را تشکیل می دهد. اپوکسی

 

اپوکسی فوق العاده قوی و مقاوم در برابر سایش است و همچنین با اکثر سطوح پیوند محکمی ایجاد می کند. در چندین لایه نصب می شود که معمولاً روی کف بستر بتونی اعمال می شود. سیستم های کفپوش اپوکسی به یک آغازگر نیاز دارند و پس از آن می توانند متفاوت باشند - از "پوشش های" نازک میل به سطح ملات تا ضخامت اسمی 8/3 ".

 

کف های اپوکسی دارای ماندگاری بالایی هستند ، اما می توانند بیانیه بصری جذابی نیز ارائه دهند. اپوکسی انواع مختلفی از گزینه های رنگی و طراحی دارد و دارای مزایای بی پایان است ، از جمله موارد زیر:

 

بدون درز و متخلخل به این معنی که جایی برای پنهان شدن خاک و باکتری وجود ندارد

مقاوم در برابر مواد شیمیایی تهاجمی مانند اسیدها ، مواد قلیایی و حلال هایی که می توانند سایر سطوح را از بین ببرند

مقاوم در برابر لغزش ، ضربه ، حرارت و آتش برای محل کار امن تر

دوام حتی در مناطق پرتردد ، باعث کاهش فرسودگی در وسایل نقلیه حمل و نقل می شود

ساخته شده از مصالح ساختمانی ایمن و غیر سمی برای گزینه ای سازگار با محیط زیست

نصب سریع و آسان و فوق العاده مقرون به صرفه ، با تعمیر و نگهداری پیگیری بسیار کم

گزینه های تزئینی از جمله رنگ ها ، بافت ها و حتی آرم ها ، با یک لایه پوشش براق ضد لغزش و مقاوم در برابر مواد شیمیایی ، مانند این کف مخلوط ، ضد لغزش و سایش در ایندیاناپولیس مهر و موم شده است.

ایمنی و علامت گذاری جهت دار کف برای ایجاد گردش کار ، اشاره به خطرات یا همگام بودن با مقررات صنعت مانند مورد این مرکز تولید با کارایی بالا

 

کف های با دوام و سازگار با محیط زیست

یکی از دلایلی که بسیاری از مشتریان ما کف اپوکسی را انتخاب می کنند ، ماندگاری زیاد کف آن است. اپوکسی پس از ریختن و تنظیم شدن ، بخشی از ساختار ساختمان شما می شود. به بتن می چسبد.

 

طول عمر سیستم کف اپوکسی بر اساس ضخامت ، کاربرد و نگهداری متفاوت خواهد بود. به طور معمول ، کف های اپوکسی بین 10 تا 20 سال دوام می آورند . بسیار طولانی تر از کف بتونی رنگ شده ، که در مناطق پرتردد به سرعت تراشه و ساییده می شود. اپوکسی ها با گذشت زمان محو و گچ می شوند (آنها UV پایدار نیستند) به همین دلیل است که ما برای دوام بیشتر و پایداری رنگ ، معمولاً از یک لایه رویی یورتان یا یک لایه رویی چند بخشی استفاده می کنیم. اگر یک لایه رویی اپوکسی موجود باشد ، می توانیم با استفاده از یک اورتان یا پلی الکزیک به عنوان ماده "تازه سازی" سنباده بزنیم و دوباره آن را پوشش دهیم تا آن را دوباره زنده کند.

 

این اپوکسی را به گزینه ای فوق العاده دوستدار محیط زیست تبدیل می کند. بسیاری از گزینه های اپوکسی دارای VOC کم هستند و بر خلاف کاشی کامپوزیت وینیل - محل های دفن زباله را پر نمی کند.

 

کف های مقاوم در برابر سایش حتی در تنظیمات پربازدید

فاکتورهای زیادی در طول عمر کف اپوکسی شما وجود دارد. یکی از بزرگترین عوامل میزان ترافیک روزانه و فرسودگی کف شماست. ترافیک سنگین به این معنی است که خراش ها و خراش ها به مرور زمان اتفاق می افتند. چه چیزهایی می توانند در طول عمر کف اپوکسی شما تأثیر داشته باشند؟

 

ترافیک پا

استفاده از گاری های سنگین

ترافیک مکانیکی

ترافیک وسیله نقلیه

کفپوش مقاوم در برابر مواد شیمیایی

انواع دیگر کفپوش پس از قرار گرفتن مکرر در معرض مواد شیمیایی خراب می شود ، که می تواند کف شما را از بین ببرد و با گذشت زمان مبلغ قابل توجهی برای تعمیر و تعویض شما هزینه کند. اگر نگران قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی هستید ، باید کفپوش اپوکسی مقاوم در برابر مواد شیمیایی ، حتی در برابر نشت ، پاشش و قطرات عناصر خورنده ، انتخاب کنید.

 

مراقبت و نظافت کفهای اپوکسی

برای اینکه کف اپوکسی شما تا حد ممکن عالی به نظر برسد ، باید مراقبت های مناسب را دنبال کنید.

 

این شامل چه مواردی است؟

 

کف اپوکسی نباید با برس یا پد خشن ، ساینده ، که در پوشش ها و درزگیرها از بین می رود ، تمیز شود. با این حال ، هرچه پاک کننده کف خود را نگه دارید ، دوام بیشتری خواهد داشت ، زیرا خاک و سایر ذرات می توانند سطح را ساییده کنند.

 


 

سایش مداوم و شدید می تواند به کف اپوکسی شما آسیب برساند - حتی در کفپوش اپوکسی با عملکرد بالا. اگر کف شما شروع به ساییدگی می کند ، می توانید موضوع را گزارش کنید تا خسارت گسترش پیدا نکند. بازیابی مجدد و ساخت مجدد آن گاه به گاه کف شما را ایمن و جذاب نگه می دارد.

 

سیستم کف اپوکسی مناسب را دریافت کنید

چه رازی برای اطمینان از تهیه کفپوش اپوکسی با ماندگاری طولانی برای تأسیسات شما وجود دارد؟ این به سه مفهوم خلاصه می شود:

 

کف اپوکسی مناسب فضای خود را انتخاب کنید

اطمینان حاصل کنید که از کف اپوکسی شما به درستی استفاده شده است

کف اپوکسی خود را مرتبا تمیز کنید

در Surface Solutions، Inc. ، سیستم های کفپوش اپوکسی را می شناسیم . ما می توانیم شما را در فرآیند انتخاب نوع مناسب کف اپوکسی که برای سالها در شما دوام دارد راهنمایی کنیم و تیم متخصص ما با دقت کفپوش شما را برای ماندگاری و دوام نصب می کنند.

 

کف اپوکسی می تواند پاسخ مناسبی برای نیازهای شما در کف باشد و عالی به نظر برسد و تیم شما را برای مدتی ایمن نگه دارد ، اما این تنها در صورتی است که کف اپوکسی مناسب و نصب کننده مناسب را انتخاب کنید. تیم ما در Surface Solutions، Inc برای اطمینان از وقوع در اینجا حضور دارد.

 

آیا می خواهید در مورد آنچه می توانیم برای شما انجام دهیم بیشتر بدانید؟ امروز اطلاعات بیشتری را درخواست کنید!