Skip links

کاربردهای اپوکسی

در این بخش سعی شده است کاربری های اپوکسی در بخش های مختلف مورد تشریح قرار داده شده و از این رو بازارهای ممکن برای ورود و کسب درامد از اپوکسی تشریح شود.

اپوکسی که بر اساس ماده اولیه رزین ایجاد شده است قابلیت کار و بهره گرفتن در صنایع و ادوات مختلفی را دارا می باشد که در ذیل به صورت مختصر به ان اشاره شده است:

کاربرد اپوکسی روی سازه های فلزی:

 بعد از شستشوی شیمیایی سطح و از بین رفتن هر گونه زنگ زدگی و آلودگی میتوان اقدام به اجرای کفپوش اپوکسی در سطح نمود. پس از این مرحله می توان عملیات مضرص کردن سطح را با یک فرز و یا ایجاد محیط سند بلاست ایجاد نمود. بعد از آن از محلول های پرایمر زینک ریچ ( خواص ویژه ضد خوردگی که عمدتاً ناشی از اثرات متقابل الکترو شیمیائی پیگمنت آن با سطوح فولادی (آهنی) است ) با درصد ها و نرخ های مختلف جهت آماده سازی بستر زیرین جهت اعمال اپوکسی بر روی سازه های فلزی استفاده می شود شرکت ستارگان در بخش فروشگاهی اطلاعات فنی بسیار خوبی در زمینه این مدل رنگ ها و قیمت اپوکسی به شما ارائه کرده است.

 تصاویر مراحل اجرای اپوکسی روی سطوح فلزی و خرید و قیمت اپوکسی زینگ ریچ و لیست قیمت اپوکسی زینگ ریچ را میتوان در سایت ستارگان افلاک پوشش آریا مشاهده نمایید. جهت مشاوره با شماره های درج شده در سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

اپوکسی روی بالای جدول و اپوکسی ترافیکی:

این آیتم جهت کاربرد بر روی المانهای مهم زیبایی شهری میباشد و با توجه به ارتقای سطح کیفی خدمات زیباسازی شهری و با هدف همگام‌سازی با متدهای جهانی و افزایش کیفیت متریالی، شرکت ستارگان افلاک پوشش آریا مفتخر است اعلام نمایدکه فروش یکی از با کیفیت ترین محصولات کشور را در زمینه رنگ های صنعتی و اپوکسی رنگ جداول و اپوکسی ترافیکی سرد و گرم را دارا می باشد. رنگ اپوکسی ترافیکی به صورت تک جزئی و دو جزئی بوده که قابلیت اجرا بر روی جداول و آسفالت را دارا می باشد. علاوه بر این امروز بدلیل پاک شدن این رنگ ها به مرور زمان از رنگ های ترافیکی گرم تینز استفاده می شود که در این حالت بوسیله یم دستگاه سی ان سی شابلون گذاری حرارتی المان انجام شده و سپس مخلوط رزین اپوکسی ترافیکی سیلیس دار و کوارتز دار بر روی سطح اعمال می شود. این آیتم ها جز محصولات بر پایه رزینی ما در بخش فروشگاه رزین آنلاین ما می باشد. از این آیتم در خط کشی و رنگ آمیزی محیطی استفاده می شود و کمک شایانی در امر ترافیکی به شهرداری ها ارائه می نماید.

 جهت استعلام قیمت و خرید میتوانید از فروشگاه سایت ستارگان افلاک پوشش آریا و جهت مشاوره با شماره های درج شده در سایت اقدام نمایید .

اپوکسی روی کف گاراژ و اپوکسی پارکینیگی:

اپوکسی پارکینگ محصولی صنعتی است که دارای سابقه طولانی در عملکرد و ظاهر در ساختمان های تجاری ، انبارها و گاراژها و پارکینگ های تجاری، ادرای  مسکونی است و بیشتر مواد شیمیایی را دفع می کند و ترک شدن بستر  آسان نیست ( بدلیل یکپارچکی سطح و پخش شدن فشار نیروی موثر ) و در بسیاری موارد به راحتی با آب ساده تمیز می شود.

زیبایی فوق العاده با اجرای اپوکسی پارکینگ:

اپوکسی کف در پارکینگ سبب می شود جلوه بصری و زیبایی  محیط افزایش یافته و استحکام بالاتری به کف داده شده و اصطحلاک آن بسیار کمتر شود. هر چقدر در نظافت سطح اپوکسی بهتر عمل شود، این سطح کمتر مات شده و کمتر جرم به خود جذب می نماید. این امر بدان معنی است که مثلا در یک پارکینگ با روکش اپوکسی شانه ای و براق که زیرسازی آن از الیاف تقویتی استفاده شده است هر چقدر نظافت روغن ریزی موتورهای اتومبیلی سریع تر انجام شود، اپوکسی پارکینگ و اپوکسی گاراژ کمتر این روغن را به خود جذب می نماید.

 اپوکسی رمپ پارکینگ هم با اجرای اپوکسی تراولینگ سیلیس دار قابلیت اجرا را داشته و جهت استعلام قیمت می توانید هزینه اپوکسی پارکینگ و قیمت اپوکسی کف پارکینگ  را از طریق تماس با ما بر اساس دستور العمل مربوطه جویا شوید.

 در سال های اخیر ، محصولات اپوکسی در گاراژهای منزل و اتاقهای خدمات رایج شده است. جهت اجرا و مشاوره با تیم متخصص ستارگان افلاک پوشش آریا در تماس باشید.

اجرای اپوکسی روی بتن :

این امر در مکان هایی که نیاز به آسودگی در تمیز کردن سطح، بدون درز، بدون گرد و خاک، سطحی زیبا و با قابلیت طراحی، دارای مقاومت در برابر فشار، ضربه و مواد شیمیایی، آب بند نمودن سطح، ضخامت پایین و چسبندگی بسیار بالا مورد نیاز میباشد قابل اجرا است . شرکت ستارگان افلاک پوشش آریا ، کفپوش های اپوکسی را پیشنهاد داده که قابل مقایسه با بتن سخت یا سایر کفپوش های بتنی نخواهند بود.

اپوکسی روی بتن متمایز از دوام خود ، طول عمر بیشتری نسبت به بسیاری از انواع دیگر کف ها دارد. کفپوش اپوکسی بتن و پوشش اپوکسی بتن لایه زیرین را در برابر رطوبت ، لکه ها ، گریس ها و ترک ها محافظت می کند. نمونه های اجرایی شرکت ستارگان افلاک پوشش آریا در سایت این شرکت قابل مشاهده است . جهت مشاوره با کارشناسان ما با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

نکته مهم در این بخش هر چه یکدست تر بودن لایه بتن زیرین است. هر چقدر بتن لایه زیرین ماله پروانه بوده و یکدست تر اجرا شده باشد و دارای موج، چاله، فرونشست و شیب کمتری باشد لایه نهایی و محصول نهایی پوشش اپوکسی بر روی بتن زیباتر و بهتر ارائه می شود. این امر بدین دلیل است که ضخامت نهایی اپوکسی بتن و اپوکسی صنعتی نهایتا 4 میلیمتر است و آنچه مسلم است با این ضخامت هیچ شیبی را نمیتوان جبران کرد و برطرف نمود. نکته دیگر این هست در بخش ساب می توان مقداری از موج کار را گرفت و اگر از ساب با اب استفاده شود این موج گیری بسیار بهتر انجام می شود اما بدلیل جذب آب توسط بتن بایستی حدود 14 روز اجازه خشک شدن عمقی به بتن داده  شود.

 

اپوکسی روی پلاستیک : رزین اپوکسی رو میشه داخل ظروف پلی اتیلن ریخت و مخلوط کرد. رزین کار شده در داخل ظروف پلاستیکی مانند قالب عمل کرده و بعد از خشک شدن جدا میشود که این قالب ها با شکل و ابعاد متفاوت با عنوان قالب های سیلیکونی مورد استفاده قرار می گیرند . قابل ذکر است که قالب های سیلیکونی را میتوانید از بخش فروشگاه سایت ستارگان افلاک پوشش آریا خرید نمایید. با این قالب ها می تونید زیروآلات اپوکسی، گردنبند رزینی، گوشواره رزینی، زیورآلات رزینی  و چوبی و زیورآلات رزینی با گل طبیعی و گردنبند ریزینب با گل خشک و سایر کارهای تزئیناتی را با رزین اپوکسی انجام دهید.

 اپوکسی روی دستگیره ها اثری خلاقانه و زیباست که با ترکیب رزین شفاف و چوب ، نما و طرح های جدیدی به دستگیره ها و شیر آب و غیره می دهد و این خلاقیت و نوآوری را میتوانید در دوره های آموزشی شرکت ستارگان افلاک پوشش آریا آموزش ببینید و خودتان خلق کنید .

اپوکسی روی میزهای رومیزی امروزه بعنوان یک طراحی مدرن و دکوراسیون شیک محسوب می شود و میزهای اپوکسی برای محل کار یا منزل مورد استفاده قرار می گیرند . ترکیب رزین و چوب و ساخت میزهای اپوکسی را میتوانید در دوره های آموزشی شرکت ستارگان افلاک پوشش آریا آموزش ببینید و بعنوان یک شغل پردرآمد و پولساز کسب تجربه نمایید. میزهای رزینی با چوب های مختلف ممرس، توسکا، گردو، چوب ملچ، چوب گیلاس و توت، چنارو افرا اجرا نمود. رزین کار شده در این بخش می بایست کاملا بدون حباب بودن و رقیق باشد و شفافیت رزین فاکتور بعدی بسیار مهم دیگری است.

 اپوکسی چوب و رزین: ( میز رزینی)  برای ساخت میز و اجسام دکوراتیو با تلفیق رزین اپوکسی روی چوب صورت می گیرد. امروزه با توجه به درآمد بسیار خوب و سود دهی بالا با ساخت میزهای رودخانه ای و تایل های دکوراتیو و ساخت گردنبند و دستبند با رزین اپوکسی چوب و اپوکسی چوب و رزین شاهد استقبال تعداد زیادی از فراگیران بودیم که با گذراندن دوره های آموزشی شرکت ستارگان افلاک پوشش آریا اقدام به آموزش و کسب درآمدکردن .جهت اطلاع از دوره های این مجموعه با شماره های درج شده در سایت در ارتباط باشید

Leave a comment