Skip links

دوره‌های آموزشی

دوره‌های آموزشی

شرکت ستارگان افلاک پوشش آریا  با قدمت بیش از 5 سال ( تاسیس در سال 94 ) در حوزه انواع پوشش های صنعتی و دکوراتیو دوره های کاملا حرفه ای و خاص خود را که از مرحله ورود به حرفه و آموزش حرفه ای تا مرحله ورود به بازار و اجرا می باشد به فراگیران محترم آموزش داده است. در این دوره ها علاوه بر یادگیری اصولی و واقعی در ابعاد عملیاتی و و با دیدگاه آموزش پروژه محور، اصول بسیار مهم ورود به بازار و نیز استفاده از خدمات شرکت جهت کسب اعتبار در برابر مشتریان به فراگیران محترم به عنوان یک پیش شرط بسیار مهم و البته آیتمی که به کمک آن فراگیران چند مرحله از هم رده های خود در آموزشگاه های دیگر جلوتر افتاده و زودتر به کسب درآمد می رسند آموزش داده شده است.

مام این اصول بر اساس به روز ترین متودهای کسب و کار روز دنیا و نیز راه های تست شده شرکت جهت اخذ مشتری و بازاریابی زیرشبکه ای از طریق اعتبار شرکت ستارگان افلاک پوشش آریا است.

 

تدر واقع فراگیران محترم به عنوان مبلغان شرکت اقدام به بازاریابی کرده و در زیر چتر حمایتی شرکت قرار می گیرند. پیش از این در دوره های آموزشی به صوت تمام وقت اصول اجرایی آیتم های کلاسی آموزش داده شده و جهت رفع مشکل و افزایش تجربه آن فراگیران بعد از دوره آموزشی به پروژه عملی دعوت می شوند.

از این رو کسب اصول حرفه ای اجرای کار ( حضور در دوره های آموزشی ) ، کسب تجربه ( حضور در پروژه های جاری شرکت ) و کسب اعتبار در برابر مشتری ( از طریق بهره گیری از فضای شرکت و دعوت مشتری به آن محل ) در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود.

 

علاوه بر این لازم به ذکر است با توجه به شرایط حال حاضر بازار ایران و امکان عدم وجود کار برای یک حرفه خاص، زمان بر بودن نتیجه گیری از یک حرفه خاص ( مانند کفپوش اپوکسی که زمانی بالغ بر 6 ماه جهت جذب مشتری در زمینه صنعتی نیاز دارد )، کسب درآمد از یک حرفه روتین و به کارگیری درآمد آن حرفه جهت تامین متریال و ابزار حرفه پر هزینه تر می باشد.

از این رو بر اساس توضیحات مندرج در بالا شرح دوره های آموزش مهارت های شرکت ستارگان افلاک پوشش آریا در زیر آمده است:

  • آموزش اجرای کفپوش های اپوکسی سه بعدی و صنعتی
  • آموزش اجرای سقف کشسان که شامل سقف های لاکر، سقف های ترنسپرنت، سقف های گلکسی و سقف های ساتین می شوند
  • آموزش فایبرگلاس – ساخت آبنما، مجسمه ها، المانهای بزرگ
  • آموزش آرت استون که شامل ساخت انواع سنگ های مصنوعی، توضیحات انواع پروفیل قاب های پی وی سی و رزینی و پلی اورتان و تکنیک های رگه دار کردن سنگ ها می باشد.
  • آموزش آرت گلس : ساخت زیور الات چوب و رزین گلس وود، ساخت میز رزینی، آبستره، لیختنبرگ
  • آموزش آرت میرور : نصب انواع آیینه های دکوراتیو و آموزش اندازه گیری
  • آموزش آرت پلاستر : ساخت انواع مجسمه های پلی استری
  • آموزش نصب کفپوش های چوبی و پی وی سی: نصب کفپوش Pvc و پارکت
  • آموزش نصب پوسترهای دیواری سه بعدی و کاغذ دیواری

 

همانطور که در بالا توضیح داده شد، بر اساس انتخای هر کدام از حرفه های آموزش داده شده در بالا می توان در کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت به درآمد رسید. از این رو بر اساس تجربه بدست آمده شما میتوانید با سرمایه گذاری زمانی اولیه بعد از دوره آموزشی بر روی تکنیک های آسان تر ( نظیر پوستر دیواری، آرت میرور، آرت استون ) به درامد اولیه و مناسبی رسیده و بعد از آن بر روی سایر کارها سرمایه گذاری نمایید.

 

هزینه دوره ها:

هزینه در نظر گرفته شده برای این دوره جامع که به صورت مفصل بر روی آیتم های آموزشی بسیار مهم به صورت کاملا عملی کار می شود 11.5000.000 ریال می باشد. همانطور که مستحضر هستید امروزه در ایران یک تکنیک از تکنیک های اشاره شده در بالا را با هزینه های بسیار گزاف و بدون استراتژی ورود به بازار به فراگیران آموزش می دهند و این فراگیران بعد از دوره ها بدون ورود به بازار و با صرف شهریه بالا ضرر هنگفتی را تحمل می نمایند.

شرکت ستارگان افلاک پوشش آریا بر اساس راه دراز طی کرده خود و تجربه سال ها حضور در بازار این متود و نقشه راه را در برابر شما فراگیر محترم قرار داده تا بتوانید به درآمد مورد نظر خود برسید. لازم به ذکر است که بر اساس دفتر فروش این شرکت که در انتهای این پست اشاره شده است، به فراگیران نمونه دوره های آموزشی سفارش اجرای کارهای نصبی خود را داده و از این رو فراگیران می توانند از نظر داشتن در ارتباط بودن با مجموعه جهت اجرای سفارش با خیال راحت تری در بازار حضور داشته باشند.

این امکان بر اساس امکانات و سرمایه گذاری بالای این شرکت در این حوزه و نیز کسب تجربیات بسیار ارزنده در طی سالیان متمادی کسب شده است و از این رو این فرصت عالی در برابر فراگیران محترم دوره های آموزشی کسب شده است.

مدت زمان دوره ها:

مدت زمان دوره های آموزشی به صورت 4 روز متمادی می باشد. ساعت شروع کلاس از ساعت 13 لغایت 19 بوده و از انجایی که کلاس کاملا عملی می باشد بی وقفه این کلاس در مدت در نظر گرفته شده در جریان می باشد.

همان طور که در این پست اشاره شده فراگیران محترم میتوانند بعد از دوره های آموزشی در پروژه های جاری شرکت ستارگان افلاک پوشش آریا حضور به عمل آورند.