Skip links

درباره ما

درباره ما

درباره ستارگان افلاک پوشش آریا

شرکت ستارگان افلاک پوشش آریا از سال 88 فعالیت خود را در زمینه انواع پوشش های صنعتی آغاز نموده است. این شرکت بر اساس بهره گیری از کارشناسان خبره در امر رنگ و رزین و بررسی تخصصی و علمی، توانسته تجربیات و افتخارات بزرگی در زمینه تامین و اجرای پروژه های ملی و استانی را کسب نماید. پروژه های عظیمی که با رعایت بالاترین استانداردهای روز دنیا به انجام رسیده و تاییده سازمان هایی نظیر انرژی اتمی ایران، صنایع دفاع، شهرداری اصفهان و شرکت های صنایع غذایی بزرگ نظیر شرکت بین المللی دنون نوتریشیا را کسب نماید.

علاوه بر این با توجه به سیاست ترویج این دانش فنی به مخاطبان و فراگیران این حرفه، دوره های حرفه ای آموزشی در مراکز علمی نظیر دانشگاه فردوسی مشهد، دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشگاه بو علی همدان، دانشگاه تهران برنامه ریزی شده است. برنامه ریزی های اولیه برای این دوره های آموزشی از سال 95 اتخاذ گردیده و بر این اساس نیروی انسانی و نمایندگان زیادی از این فرآیند برای شرکت ستارگان افلاک پوشش آریا ایجاد گردید.
در این دوره ها آموزش اصولی این حرفه، حضور فراگیر در دوره های آموزشی، تامین متریال، ارائه مشاوره و راه کار جهت اخذ پروژه و اجرای آن و همکاری در پروژه ها با فراگیران جزء خدمات مربوط به این دوره ها می باشد.

شرکت ستارگان افلاک پوشش آریا با تجهیز به انبار پخش کالا در مشهد و اصفهان و به سبب اخذ نمایندگی از شرکت های معتبر خودرنگ و توکا رنگ فولاد مبارکه سپاهان و در ارتباط دایم بودن با شرکت های معتبر تولید رنگ در تهران، اراک و اصفهان توانسته است بهترین متریال را بر اساس شناخت و دانش رنگ کارشناسان خبره خود در پروژه ها به کار گیرد. اطرف دیگر دستورالعمل اجرایی به روز بر اساس کارهای اجرا شده در امریکا و اروپا در پروژه های جاری به خدمت گرفته می شود.
این شرکت در شهر های مشهد، اصفهان و اراک دارای دفتر رسمی بوده که به مرور در حال ثبت نمایندگی در سایر استان ها می باشد.
جهت اخذ نمایندگی شرکت ستارگان افلاک پوشش آریا و دریافت فرم های لازم، از طریق منو ارتباط با ما مکاتبه نمایید.

محمد رحیم ملک بالا

محمد رحیم ملک بالا

مدیر عامل

aflakpooshesh@gmail.com

محمد گودرزی

محمد گودرزی

رئیس هیئت مدیره

mohammadgudarzi8097@gmail.com

مژگان عرب

عضو هیئت مدیره
حسن عباسی

حسن عباسی

سرپرست کارگاه